Loader

Poszukujesz rozwiązania zapewniającego dodatkowe i długoterminowe zyski z inwestycji, które wspomogą Twój budżet w kolejnych realizacjach? Chciałbyś zapewnić przyszłym mieszkańcom swoich osiedli dodatkowe korzyści? Wydaje Ci się, że w dobie rekordowego wzrostu w Twojej branży nie jesteś w stanie znacząco wyróżnić się na tle innych?

Deweloperzy nie zwalniają tempa, ilość oferowanych mieszkań oraz konkurencja na rynku wciąż wzrasta, to fakt.

W ostatnich latach rynek nieruchomości bije rekordy. Zarówno pod względem liczby ukończonych inwestycji, pozwoleń na budowę kolejnych, jak i liczby sprzedawanych lokali. Niezaprzeczalnie wiąże się z tym wzrost konkurencji w tej branży. Inwestorzy poszukują coraz to nowszych sposobów aby wyróżnić się ponad konkurencją i zwiększyć atrakcyjność swojej oferty.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię, która w prosty sposób przynosi wieloletnie oszczędności dla przyszłych użytkowników nieruchomości. Nasze nowatorskie rozwiązanie polega na wykorzystaniu powierzchni dachowej bloków do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych. Dzięki temu możliwa jest redukcja kosztów związanych z dostarczaniem ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewaniem mieszkania nawet o 80%. Co więcej, nasza instalacja może być wykorzystana do produkcji ciepła i odsprzedaży tego ciepła do sieci ciepłowniczej. Takie rozwiązania już działają w Europie i przynoszą ogromne zyski deweloperom.

Nasza instalacja solarna jest w stanie zwiększyć Twoje dochody nawet o 100 000zł rocznie.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Modułowość

Modułowość naszych kolektorów sprawia, że jesteśmy w stanie zagospodarować powierzchnię dachu 220% wydajniej niż w przypadku instalacji z kolektorami płaskimi i o 530% efektywniej niż w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Ponad to jesteśmy w stanie przygotować instalacje w formie wiaty samochodowej, która pozwoli nie tylko w dodatkowy sposób wykorzystać powierzchnię parkingu i czerpać z niej zyski ale również będzie stanowiła zabezpieczenie dla samochodów w upalne dni.
Dzięki solidnemu wykonaniu nasza instalacja zapewnia funkcjonalność oraz niski koszt eksploatacji, gwarantując przy tym stałe i stabilne zyski przez co najmniej 25 lat.

Prestiż i ekskluzywność osiedla

Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz innowacyjność naszego rozwiązania znacząco wpływa na atrakcyjność obiektu. Podnosi prestiż i ekskluzywność osiedla, daje to przewagę nad konkurencją oraz pozwala wyróżnić się na ich tle. Co więcej, całość instalacji wykonana jest w estetyczny sposób. Dzięki temu poprawiamy wygląd budynku, a cała instalacja staje się jego integralną częścią.

Ochrona środowiska

Za sprawą efektywnego wykorzystywania zasobów naturalnych w postaci energii ze słońca przyczyniasz się do jakże ważnego aspektu jakim jest ochrona środowiska oraz walka ze smogiem. Co za tym idzie, masz wpływ na znaczącą poprawę jakości życia w Twoim mieście poprzez redukcję zanieczyszczeń w powietrzu.
Inwestowanie w instalacje wspierające ekologię otwierają przed Tobą szereg benefitów z tym związanych. Jednym z nich jest możliwość uzyskania ekologicznego kredytu preferencyjnego. Jest to szansa na obniżenie kosztów Twojej inwestycji poprzez system dopłat do oprocentowania wnoszonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Twoje osiedle może stać się prekursorem rewolucji energetycznej, która objęła już takie kraje, jak Dania, Holandia czy Niemcy, a teraz zbliża się także do nas!

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania, dowiedzieć się na jakie zyski i jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.

    Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/sunector/sunector.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 473