Loader

Chciałbyś aby zainwestowane środki zagwarantowały Ci wieloletnie oszczędności? Boisz się, że inwestycja w odnawialne źródła energii się nie zwróci? Poszukujesz rozwiązania które sprawi, że ogrzejesz swój dom za darmo?

Wszyscy właściciele domów, poszukują rozwiązań które posłużą im lata, jednocześnie gwarantując oszczędności nie tylko im lecz również kolejnym pokoleniom.

Trafna inwestycja w dom jednorodzinny wymaga dokładnego przemyślenia i uwagi podczas dokonywania wyborów. Jednym z dylematów, które trapią właścicieli domów jest zdecydowanie to, na które z dostępnych rozwiązań należy ostatecznie przystać. Które z nich jest najbardziej opłacalne?

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię stanowiącą poważną alternatywę dla dotychczas stosowanych systemów. Nasze nowatorskie rozwiązanie w prosty sposób przynosi wieloletnie oszczędności dla właścicieli domów. Polega ono na wykorzystaniu powierzchni dachowej do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych. Dzięki temu możliwa jest całkowita redukcja kosztów związanych z dostarczaniem ciepłej wody użytkowej – tak, nasza instalacja produkuje ciepło nawet w okresie zimowym. Ponad to, odpowiednio skonstruowana instalacja jest w stanie zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem domu nawet o 80%.

Przeciętna 4 osobowa rodzina jest w stanie zaoszczędzić nawet 8000 zł rocznie.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Bezobsługowość i wygoda

Naszą instalacje cechuje bezobsługowość która gwarantuje również oszczędność czasu oraz wygodę, którą tak cenią sobie mieszkańcy nowoczesnych domów. Dodatkowo, pozwala ona zaoszczędzić dużo miejsca, które dotychczas było przeznaczone na kotłownie lub składowanie opału – to nie będzie dłużej potrzebne.

Ochrona środowiska

Decydując się na efektywne wykorzystywanie zasobów naturalnych w postaci energii ze słońca przyczyniasz się do jakże ważnego aspektu jakim jest ochrona środowiska oraz walka ze smogiem.

Nowoczesny wygląd

Co więcej, całość instalacji na budynku wykonana jest w estetyczny sposób stając się jednocześnie integralną jego częścią. Zyskuje on nowoczesnego, innowacyjnego wyglądu, obok którego żaden sąsiad nie przejdzie obojętnie.

Chciałbyś dowiedzieć się ile Ty możesz zaoszczędzić decydując się na nasze rozwiązanie? - Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.