Loader

Przytłaczają cię wysokie koszty utrzymania twojego hotelu? Zastanawiasz się jak mógłbyś je obniżyć, aby osiągać większe zyski?

Opłaty związane z utrzymaniem zawsze stanowią spory koszt to niezaprzeczalny fakt.

Stosunkowo wysokim i jednym z najistotniejszych kosztów stałych jest właśnie koszt podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewanie całego obiektu. To właśnie obniżenie rachunków za ogrzewanie pozwoli przynieść spore oszczędności i zwiększyć zyski hotelu.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy rozwiązanie które w prosty i skuteczny sposób zmniejszy koszty utrzymania obiektu i przyniesie wieloletnie oszczędności. Nasze rozwiązanie polega na wykorzystaniu powierzchni dachowej hotelu do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych, a następnie magazynowaniu tegoż ciepła w zbiorniku podziemnym które to wykorzystujemy przez cały rok do ogrzewania budynku czy podgrzewania wody do użytku bieżącego. Podobne instalacje już działają na Zachodzie i przynoszą ZNACZNE oszczędności właścicielom hoteli. Dzięki takiej inwestycji hotel oszczędza ok. 80% na ogrzewaniu czyli (500 zł x liczba pokoii) zł

Co więcej w przypadku gdy hotel dysponuje basenem jesteśmy w stanie ograniczyć koszty jego utrzymania nawet o 50%.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Przewaga i renoma

Za sprawą wykorzystania odnawialnych źródeł energii w hotelu zyskuje się przewagę nad konkurencją i większą renomę. A ponadto popularność gdyż takie rozwiązania są bardzo mocno promowane w dzisiejszych czasach.

Modułowość

Modułowość naszych kolektorów słonecznych sprawia że jesteśmy w stanie w estetyczny sposób zamontować je na budynku dzięki temu poprawiamy estetykę hotelu

Oszczędności

Co więcej - solidność naszej instalacji zapewni co najmniej 25 lat oszczędności dla hotelu na ogrzewaniu.

Czy chcesz aby utrzymanie hotelu kosztowało cię znacznie mniej?

Czy chcesz, żeby oszczędności dla twojego hotelu wynosiły XXXzł?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.