Loader

Poszukujesz rozwiązania, które znacznie obniży koszty utrzymania obiektu użyteczności publicznej i zapewni oszczędności na lata? Chciałeś zainwestować w odnawialne źródła energii lecz dotychczas dostępne technologie nie przynosiły oczekiwanych korzyści?

Wszystkie instytucje dążą do redukcji kosztów utrzymania i poszukują długoterminowych oszczędności.

W większości tego typu placówek jeden z największych kosztów stanowi ciepło, czyli ciepła woda użytkowa i ogrzewanie. Właśnie w tym sektorze należało by poszukać sposobu który pozwoli skutecznie zredukować koszty z tym związane. Tak też się dzieje, osoby odpowiedzialne starają zmniejszyć wydatki na ogrzewanie poprzez docieplanie budynków, modernizacje kotłowni, czy nawet opóźniając rozpoczęcia sezonu grzewczego. Nieobojętnie przechodzą również obok odnawialnych źródeł energii jednakże dostępne na rynku rozwiązania nie są wystarczająco wydajne.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię stanowiącą poważną alternatywę dla dotychczas stosowanych systemów solarnych. Nasze nowatorskie rozwiązanie w prosty sposób przynosi wieloletnie oszczędności dla instytucji użyteczności publicznej. Polega ono na wykorzystaniu wolnej powierzchni np. dachowej do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych. Dzięki temu możliwa jest całkowita redukcja kosztów związanych z dostarczaniem ciepłej wody użytkowej – tak, nasza instalacja produkuje ciepło nawet w okresie zimowym. Ponad to, odpowiednio skonstruowana instalacja jest w stanie zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem placówki nawet o 80%.

Dzięki solidnemu wykonaniu nasza instalacja zapewnia funkcjonalność oraz niski koszt eksploatacji, gwarantując przy tym stałe oszczędności przez co najmniej 25 lat.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Modułowość

Przewagę nad innymi rozwiązaniami, stanowi między innymi modułowość naszych kolektorów. Dzięki niej, jesteśmy w stanie zagospodarować powierzchnię dachu 220% wydajniej niż w przypadku instalacji z kolektorami płaskimi i o 530% efektywniej niż w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Ponad to możemy przygotować instalacje w formie wiaty samochodowej, która pozwoli nie tylko w dodatkowy sposób wykorzystać powierzchnię parkingu i czerpać z niej zyski ale również będzie stanowiła zabezpieczenie dla samochodów w upalne dni.

Innowacyjnego wygląd

Co więcej, instalacja świetnie komponuje się z budynkiem, stając się jednocześnie integralną jego częścią. Zyskuje on nowoczesnego, innowacyjnego wyglądu, który z pewnością wyróżni go na tle innych placówek.

Ochrona środowiska

Decydując się na efektywne wykorzystywanie zasobów naturalnych w postaci energii ze słońca przyczyniasz się do jakże ważnego aspektu jakim jest ochrona środowiska oraz walka ze smogiem. Co za tym idzie, masz wpływ na znaczącą poprawę jakości powietrza nie tylko w pobliżu placówki, ale i w całym mieście.
Inwestowanie w instalacje wspierające ekologię otwierają przed Tobą szereg benefitów z tym związanych. Jednym z nich jest możliwość uzyskania ekologicznego kredytu preferencyjnego. Jest to szansa na obniżenie kosztów Twojej inwestycji poprzez system dopłat do oprocentowania wnoszonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania i dowiedzieć się jak wielkie oszczędności Cię czekają, skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.

    Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/sunector/sunector.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 473