Loader

Poszukujesz nowych rozwiązań które są w stanie generować dodatkowe i długoterminowe zyski? Chciałbyś poszerzyć swoje horyzonty o branże która dynamicznie rozwija się nie tylko w Europie ale i na całym świecie? Interesuje Cię trwały i pewny zwrot z inwestycji na poziomie 8-15%?

Prawdą jest, że wszyscy inwestorzy poszukują nowych i innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.

Branża inwestycyjna staje się coraz bardziej otwarta na nowoczesną technologię. Jednakże dalej najważniejszym czynnikiem jest rentowność inwestycji. Wspieranie rozwoju ma ogromne znaczenie dla państwowej gospodarki aczkolwiek w głównej mierze liczą się zyski.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię która w prosty sposób przynosi długoterminowe zyski, ze stopą zwrotu na poziomie 8-15%. Nasze nowatorskie rozwiązanie polega na wykorzystaniu wolnej powierzchni do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych. Ciepło to następnie jest odsprzedawane do miejskiej sieci ciepłowniczej lub do innych podmiotów. Takie rozwiązania już działają w Europie i generują coraz to większe dochody.

Instalacja solarna jest w stanie wygenerować zysk na poziomie nawet 100 000zł rocznie.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Stałe i stabilne zyski

Przewagę nad innymi rozwiązaniami, stanowi między innymi modułowość naszych kolektorów. Dzięki niej, jesteśmy w stanie zagospodarować powierzchnię dachu 220% wydajniej niż w przypadku instalacji z kolektorami płaskimi i o 530% efektywniej niż w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Ponad to możemy przygotować instalacje w formie wiaty samochodowej, która pozwoli nie tylko w dodatkowy sposób wykorzystać powierzchnię parkingu i czerpać z niej zyski ale również będzie stanowiła zabezpieczenie dla samochodów w upalne dni.

Modułowość

Modułowość naszych kolektorów sprawia, że jesteśmy w stanie zagospodarować powierzchnię dachu 220% wydajniej niż w przypadku instalacji z kolektorami płaskimi i o 530% efektywniej niż w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Ponad to jesteśmy w stanie przygotować instalacje w formie wiaty samochodowej, która pozwoli nie tylko w dodatkowy sposób wykorzystać powierzchnię parkingu i czerpać z niej zyski ale również będzie stanowiła zabezpieczenie dla samochodów w upalne dni.

Przewaga

Wielu potencjalnych inwestorów, którzy interesowali się sektorem odnawialnych źródeł energii odrzuciły wymogi narzucone przez Ministerstwo Energii związane z aukcjami OZE. Na szczęście instalacje produkujące ciepło nie są objęte koniecznością przystąpienia do takich aukcji co daje im przewagę nad innymi rozwiązaniami takimi jak farmy fotowoltaiczne.

Ochrona środowiska

Ponad to, inwestowanie w instalacje wspierające ekologię otwierają przed Tobą szereg benefitów z tym związanych. Jednym z nich jest możliwość uzyskania ekologicznego kredytu preferencyjnego. Jest to szansa na obniżenie kosztów inwestycji poprzez system dopłat do oprocentowania wnoszonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Chciałbyś dowiedzieć się ile Ty możesz zarobić inwestując w nasze rozwiązanie ? - Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.

    Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/sunector/sunector.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 473