Loader

Klimatyzowane biuro

24.07.2020

Klimatyzacja do biura

Zarówno Państwo, jak i Państwa pracownicy zasługujecie na pracę w jak najlepszych warunkach. Zapewnienie klimatyzowanego powietrza jest prostym sposobem na podniesienie wydajności pracy w Państwa firmie. Pozwoli to również zwiększyć komfort zarówno pracowników, jak i klientów przebywających w biurze.

Wybór klimatyzacji zależy od ilości pomieszczeń w biurze oraz ich kształtu i rodzaju. W zależności od tych czynników, dopasowujemy klimatyzator ścienny, kasetonowy lub podsufitowy o odpowiedniej mocy. Najczęściej wybór pada na jednostki ścienne, ponieważ to rozwiązanie zapewnia wygodę i komfort osób znajdujących się w biurze.

Zamów klimatyzację do firmy. Tel. 733 744 106

Szukając rodzaju klimatyzacji odpowiedniego dla Państwa biura należy rozważyć X możliwości:

 • Klimatyzator kasetonowy
  • To rozwiązanie dedykowane do pomieszczeń z podwieszanym sufitem
  • Zapewnia bardzo wysoki komfort nawiewu przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki wnętrza
  • Instalacja klimatyzatora ukryta jest nad sufitem, a jedynym widocznym elementem jest panel urządzenia, przez który wydostaje się schłodzone lub ogrzane powietrze.
 • Klimatyzator podsufitowy
  • To rozwiązanie dedykowane dla podłużnych pomieszczeniach o dużym metrażu
  • Zapewnia równomiernie ogrzane lub schłodzone powietrze w całym pomieszczeniu.
 • Klimatyzator kanałowy
  • To opcja często wybierana w biurach
  • Dodatkowe kanały doprowadzające powietrze umożliwiają schładzanie takich pomieszczeń, jak np. Magazyny lub serwerownie.

Na klimatyzację biurową zwykle składa się jedna lub więcej jednostek zewnętrznych oraz kilka jednostek wewnętrznych – ściennych, kanałowych, podsufitowych lub kasetonowych. Taki układ klimatyzacji nazywamy układem multi-split.

Duże powierzchnie biurowe są klimatyzowane z pomocą systemu klimatyzacji, w którym jeden agregat jest połączony z co najmniej pięćdziesięcioma jednostkami wewnętrznymi. Jest to tzw. system klimatyzacji VRF.

Zamów klimatyzację do biura – tel. 733 744 106

Powrót

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.