Loader

Pamiętasz, jak ostatnie inwestycje nie przyniosły zamierzonych korzyści? Wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie uzyskać dodatkowych środków bez narażania się na krytykę mieszkańców ? Boisz się, że planowane inwestycje nie będą wystarczająco satysfakcjonujące?

Każda spółdzielnia mieszkaniowa boryka się z takimi problemami – to fakt.

Najczęściej to właśnie niewielki budżet spółdzielni jest przeszkodą. Większą część posiadanych środków pochłaniają bieżące wydatki, a przez to inne inwestycje trzeba odłożyć na przyszłość. Czasami, by przyspieszyć proces inwestowania, spółdzielnie decydują się na podniesienie czynszu. A to oczywiście spotyka się z niechęcią i rozgoryczeniem mieszkańców.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię, która w prosty sposób przynosi wieloletni zysk dla spółdzielni mieszkaniowej. Nasze nowatorskie rozwiązanie polega na wykorzystaniu powierzchni dachowej bloków do produkcji ciepła za pomocą innowacyjnych kolektorów słonecznych i odsprzedaży tego ciepła do sieci ciepłowniczej. Takie rozwiązania już działają w Europie i przynoszą zyski spółdzielniom.

Dzięki tej inwestycji spółdzielnia może zyskać dodatkowo nawet 100 000 zł rocznie.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Stałe i stabilne zyski

Co więcej – wiemy, jak ważna jest trwałość. Dzięki solidnemu wykonaniu nasza instalacja gwarantuje stałe i stabilne zyski przez co najmniej 25 lat.
Ponad to, dodatkowe środki pochodzące ze sprzedaży ciepła, spółdzielnia mieszkaniowa będzie w stanie zainwestować w ocieplenie budynków, remont klatek oraz bieżące wydatki.

Modułowość

Modułowość naszych kolektorów sprawia, że jesteśmy w stanie zagospodarować powierzchnie dachu 220% wydajniej niż w przypadku instalacji z kolektorami płaskimi i o 530% efektywniej niż w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Co więcej, całość instalacji wykonana jest w estetyczny sposób. Dzięki temu poprawiamy wygląd bloku, a cała instalacja staje się jego integralną częścią.

Ochrona środowiska

Za sprawą efektywnego wykorzystywania zasobów naturalnych w postaci energii ze słońca przyczyniasz się do jakże ważnego aspektu jakim jest ochrona środowiska oraz walka ze smogiem. Co za tym idzie, masz wpływ na znaczącą poprawę jakości życia w Twoim mieście poprzez redukcje zanieczyszczeń w powietrzu.
Biorąc pod uwagę fakt, że miejska sieć ciepłownicza ma obowiązek zakupu ciepła wyprodukowanego z odnawialnych źródeł energii będzie miało to wpływ na obniżenie cen ogrzewania w mieście.

Czy chcesz, żeby zainwestowane środki przyniosły nie tylko realną korzyść mieszkańcom Twojego osiedla, ale także długoterminowo wspomogły Twój budżet?

Czy chcesz aby Twoje osiedle stało się prekursorem rewolucji energetycznej, która objęła już takie kraje, jak Dania, Holandia czy Niemcy, a teraz zbliża się także do nas?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.