Loader

Zastanawiasz się jak mógłbyś zwiększyć zyski swojej firmy o 10%? Pamiętasz ostatnie sprawozdanie finansowe w którym koszty stanowiły ponad 50% dochodów? Dążysz do tego aby wyprzedzić konkurencję oferując lepszy produkt?

Kwestie związane z zwiększeniem zysków, cięciem kosztów i wyprzedzeniem konkurencji stanowią codzienne cele firmy, to niezaprzeczalny fakt.

Niezaprzeczalnie, jednym ze sposobów na zwiększenie zysków jest ciecie kosztów związanych z produkcja np. na energii cieplnej czy elektrycznej. Często to właśnie ciepło technologiczne stanowi od 5% do 15% kosztów produktu. Ograniczając koszty z nim związane jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić, a co za tym idzie, zwiększyć swoje zyski.

Nowatorskie rozwiązanie

Posiadamy technologię, która w prosty i skuteczny sposób zmniejszy koszty produkcji i przyniesie wieloletnie oszczędności firmom, dla których niezbędne jest wykorzystanie ciepła technologicznego. Nasze rozwiązanie polega na zastosowaniu innowacyjnych kolektorów słonecznych do produkcji ciepła, które następnie dostarczane jest wprost na linię produkcyjną lub magazynowane, i wykorzystane w momencie kiedy będzie potrzebne. Podobne instalacje już działają w Europie, przynoszą oszczędności i generują dodatkowe zyski fabrykom.

Dzięki takiej instalacji, zakład produkcyjny oszczędza ok 80% na energii i zwiększa swoje zyski o ok 100 000 zł/rocznie.

Oszczędności rocznie 10000 PLN

Przewaga

Mniejsze koszty wytworzenia produktu pozwalają na zdobycie przewagi nad konkurencją, i osiągnięcie pozycji lidera w swojej branży.

Oszczędności

Solidne wykonanie naszych instalacji, zapewnia 30 lat bezawaryjnej pracy dzięki czemu przez 30 lat przynosi oszczędności i zyski zakładom produkcyjnym.
Co więcej zmniejszenie kosztów związanych z wytwarzaniem ciepła technologicznego na cele produkcyjne pozwala na zmniejszenie kosztów jednostkowych wytwarzania produktu nawet do 20%, w zależności od produktu.

Czy chcesz się dowiedzieć jak duże oszczędności przyniesie ci ta technologia i o ile zwiększy się twój zysk?

Czy chcesz się dowiedzieć o ile zmniejszy się jednostkowy koszt wytworzenia twojego produktu?

Czy chcesz się dowiedzieć jak można tą technologię zastosować u ciebie?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Rafał Golec

Manager ds. sprzedaży

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.