Loader

Klimatyzacja

19.09.2023

Klimatyzacja montaż serwis – Rzeszów/ Podkarpacie

Od 2013 r. działamy w branży związanej z klimatyzatorami. Zdobywane na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę i jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowościami technologicznymi w jakie obfituje klimatyzacja. Wszystko to po to, abyście Państwo znaleźli w naszej ofercie tylko nowoczesne i sprawdzone produkty. Klimatyzacja Rzeszów – Sunector!

Jesteśmy autoryzowanym dealerem klimatyzatorów Panasonic, Haier oraz Hisense . Na naszą ofertę składa się nie tylko dostawa i montaż klimatyzacji, ale również ich serwis, naprawa, a także konsultacje techniczne. Stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Jeżeli będą mieć Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi serwisanci z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących, niezbędnych informacji. Zadbamy o to, aby sprzęt używany zgodnie z jego przeznaczeniem, jak najdłużej Państwu służył. Jeśli są Państwo zainteresowani markowymi, nowoczesnymi klimatyzacjami, zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Świlczy.

Sunector – klimatyzacja Rzeszów. Współpraca z nami to gwarancja komfortowej obsługi od początku, do końca. Zaczniemy od przygotowania projektu systemu klimatyzacji, następnie zajmiemy się doborem adekwatnych pod względem wydajności i estetyki urządzeń, a na koniec wszystko to zostanie zamontowane i uruchomione.

Zapytaj o klimatyzację >> Rzeszów – Podkarpacie. Konsultanci chętnie udzielą informacji. Tel. 733 744 106

 

klimatyzacja SunectorKlimatyzatory: montaż i naprawa

Sunector działa na terenie całego Podkarpacia. Możemy zapewnić Państwu instalację klimatyzacji w niewykończonych, nowych obiektach. Naszą specjalnością są klimatyzatory do domu oraz pokojowe, ale nie boimy się wyzwań. Chętnie podejmiemy się innych zleceń, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Gwarantujemy sprawne i staranne wykonanie wszystkich prac związanych z montażem systemu klimatyzacyjnego w Rzeszowie czy na całym Podkarpaciu. Dobrej jakości narzędzia oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników zapewnią Państwu maksymalny komfort podczas inwestowania w poprawę własnych warunków. Postaramy się wszelkie nieprzyjemności zniwelować lub ograniczyć do niezbędnego minimum.

Oferujemy klimatyzatory ścienne:

  • Panasonic z serii FZ,
  • Panasonic z serii Etherea,
  • Hisense Mini Apple Pie R32,
  • Haier TUNDRA Plus (R32),

Posiadające certyfikaty efektywności energetycznej, a także znak bezpieczeństwa. Produkty z naszej oferty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są zgodne z wymaganiami dyrektyw Unii Europejskiej. Marzą Państwo o chłodnymi świeżym powietrzu w Państwa domu lub biurze niezależnie od warunków zewnętrznych? Możemy spełnić te marzenia. W ramach naszych usług zamontujemy całą instalację, a także poinstruujemy Państwa jak korzystać z klimatyzacji tak, aby móc długo cieszyć się komfortem płynącym z jej bezproblemowego działania.

Zapytaj konsultanta o klimatyzację: tel. 733 744 106

Montaż klimatyzacji Rzeszów / Podkarpacie

montaż klimatyzacjiPod pojęciem „montażu klimatyzacji” kryje się połączenie dwóch jednostek – zewnętrznej, czyli agregatu, oraz wewnętrznej, czyli nadmuchu, z pomocą linii: freonowej oraz odprowadzającej skropliny, zasilania elektrycznego układu i kabla sterującego.

Nie ma dwóch identycznych montaży systemów klimatyzujących. Każdy z nich różni się nakładem pracy, a także wykorzystywanymi materiałami.

Oferowane przez nas usługi obejmują montaż instalacji nie tylko w prywatnych mieszkaniach i domach, ale również w biurach, szkołach oraz siedzibach instytucji i firm.

Nasza oferta jest całoroczna i obejmuje działania na terenie województwa podkarpackiego. Nasi specjaliści dbają o zachowanie koniecznych zasad bezpieczeństwa. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, potrafią poradzić sobie nawet z bardzo skomplikowanymi sytuacjami i znaleźć miejsce na zawieszenie lub postawienie jednostki zewnętrznej w taki sposób, aby efekt końcowy spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa.

Zapytaj o klimatyzację. Nasi konsultanci chętnie udzielą informacji. Tel. 733 744 106

 

Montaż klimatyzacji w systemie split i multisplit

Oferujemy dwa systemy montażu klimatyzacji:

  • System Split – w tym przypadku na każdą jednostkę zewnętrzną przypada jedna jednostka wewnętrzna,
  • System Multisplit – tutaj na każdą jednostkę zewnętrzną może przypadać nie więcej, niż 5 jednostek wewnętrznych.

Nasi pracownicy doradzą Państwu rozwiązanie optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Podpowiemy jaki system będzie najlepszy dla pojedynczych pomieszczeń, a jaki lepiej wybrać w przypadku całych wielopomieszczeniowych obiektów. Decydując się na system multisplit dla od 2 do 5 pomieszczeń jesteśmy w stanie zapewnić Państwu efekt grzewczy zimą, a chłodniczy latem przy jednoczesnym ograniczeniu liczby jednostek zewnętrznych do tylko jednej sztuki. Wygenerowana w ten sposób oszczędność sprawia, ze nasi Klienci bardzo chętnie decydują się właśnie na to rozwiązanie.

Bezpłatna wycena – klimatyzacja Rzeszów, tel. 733 744 106

Nasz specjalista indywidualnie wyceni dla Państwa montaż klimatyzacji w czasie bezpłatnej wizyty. Dodatkowo doradzi rozwiązania, które w największym stopniu zaspokoją państwa potrzeby, jednocześnie nie obciążając nadmiernie Państwa portfela.

Powrót

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.