Loader

Serwis klimatyzacji

24.07.2020

Konserwacja, serwis klimatyzacji Rzeszów

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi dotyczące montażu, ale również serwis klimatyzacji dla Rzeszowa i całego Podkarpacia. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy. Z naszej strony możemy zapewnić o pełnym profesjonalizmie realizowanych przez nas zleceń.

 

Zamów serwisanta klimatyzacji. Rzeszów tel. 733 744 106

 

serwis klimatyzacji

W ramach naszej oferty serwisowej przewidujemy przeprowadzanie:

 • Serwisu klimatyzacji na terenie Rzeszowa i całego Podkarpacia,
 • Naprawy klimatyzacji,
 • Konserwacji klimatyzacji,
 • Montażu klimatyzacji;

 

Serwisujemy i konserwujemy najczęściej stosowane na polskim rynku urządzenia typu multisplit, split, systemy VRF oraz klimatyzacje komfortu. Oferujemy urządzenia klimatyczne od znanych i cenionych marek, takich jak: Panasonic, Hisense oraz Haier. Daje to Państwu gwarancję zakupu sprzętu wysokiej jakości.

 

Zapytaj konsultanta o serwis klimatyzacji Rzeszów: tel. 733 744 106

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do serwisu klimatyzacji?

Oferujemy pełen wachlarz usług dotyczących serwisowania klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo serwis klimatyzacji w domach, blokach, a także restauracjach, biurach i sklepach.

Świadczymy usługi na terenie Rzeszowa i całego Podkarpacia. Działamy szybko i efektywnie. Zapewniamy zarówno naprawę popularnych systemów klimatyzujących, jak również drobiazgową konserwację systemów i urządzeń tego typu.

Nasza firma to przede wszystkim ludzie: wykwalifikowany, doświadczony personel, z którym przejdą Państwo całą drogę od założenia systemu chłodząco-grzewczego, aż po jego serwis w przyszłości. Nasi pracownicy to specjaliści, doskonale znający najnowsze trendy i nowinki z branży klimatycznej. Wszystko to zasługa licznych kursów i szkoleń branżowych, jak również wieloletniej pracy w zawodzie.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne, dzięki czemu dajemy Państwu gwarancję, że po wykonanym przez nas serwisie system klimatyzacji będzie jeszcze długo działał bez zarzutów, utrzymując wysokie standardy.

To, co nas cechuje, to staranność i rzetelność. Wierzymy, że profesjonalizm całościowo przeprowadzanych czynności związanych z konserwacją i serwisem systemów klimatyzujących to prosta droga do osiągnięcia pożądanego efektu, jakim jest czyste, wolne od czynników alergennych i chorobotwórczych powietrze. W zakresie naszych usług serwisujących znajduje się uzupełnianie czynnika chłodzącego oraz czyszczenie klimatyzacji (tj. wylotów i wlotów powietrza, wszystkich filtrów, przewodów i kanałów w instalacji).

To, co jeszcze nas wyróżnia, to dbałość o czystość w trakcie pracy. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby po wszystkim nie musieli Państwo ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z sprzątaniem. Pomieszczenia, z których wychodzimy zastaną Państwo w dokładnie takim samym stanie, w jakim były kiedy do nich wkraczaliśmy.

Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na realizację serwisu klimatyzacji, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług tuż po sezonie. Nam umożliwi to szybkie wykonanie niezbędnych prac, a Państwu pozwoli sprawdzić efekty naszych działań jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Serwis i konserwacja systemów klimatyzujących zapewnią Państwu wieloletnią, sprawną pracę klimatyzacji, która zaowocuje emitowaniem wysokiej jakości powietrza. W skład naszych usług serwisujących wchodzi:

 

Przeglądy klimatyzacji Rzeszów, tel. 733 744 106

Przegląd:

  • obudowy urządzeń,
  • elementów elektrycznych systemu;

Sprawdzenie:

  • szczelności układu chłodniczego,
  • ciśnienia podczas pracy urządzeń w trakcie ssania i tłoczenia;

Uzupełnienie czynnika chłodzącego w razie jego ubytku,

Przegląd układu odprowadzania skroplin,

Czyszczenie:

  • filtrów powietrza w jednostkach ściennych i wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych,
  • parownika,
  • skraplacza;

 

Kontakt z serwisem klimatyzacji Rzeszów – tel. 733 744 106

Profesjonalny serwis klimatyzacji to jedyny sposób na zapewnienie sobie długotrwałego i bezawaryjnego korzystania z niej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie serwisowania różnego rodzaju systemów chłodzących. Zajmujemy się zarówno tymi prostymi, w których skład wchodzi jedna jednostka ścienna (przeważnie montowana jako klimatyzator bloku), jak i skomplikowanymi systemami klimatyzacji przemysłowej, składającymi się z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych (montowanych zazwyczaj w biurach, sklepach lub restauracjach). Nasi pracownicy dbają o wysoką jakość i staranność świadczonych usług, przez co efekty ich pracy utrzymują się przez długie lata.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji?

Systematyczne serwisowanie instalacji klimatycznej niesie za sobą liczne korzyści, takie jak:

 • zapewnienie trwałości gwarancji na posiadane urządzenia – nieprzestrzeganie zaleceń producenta dotyczących serwisowania może poskutkować jej utratą.
 • wieloletnia, sprawna praca klimatyzacji – to gwarancja zachowania najlepszych właściwości w zakresie emitowanego powietrza.

Dopilnowanie systematycznego serwisu urządzeń klimatyzujących prowadzi do zachowania doskonałego stanu systemu, co z kolei jest gwarancją utrzymania wysokiej jakości zimnego i ciepłego powietrza. Właśnie dlatego jest to tak istotne. Wszelkie zaniechania w tej kwestii prowadzą do zbierania się bakterii, wirusów, kurzu i grzybów w powietrzu. Tak zanieczyszczone powietrze traci swoje pozytywne właściwości. Ma to szczególne znaczenie dla alergików, którzy z pewnością najsilniej odczują zwiększenie ilości alergenów we wdychanym powietrzu.

Zbyt duża ilość czynników alergennych i chorobotwórczych we wdychanym powietrzu stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia, dlatego zaleca się serwisowanie klimatyzacji raz na pół roku. Przy realizacji tego typu zleceń, nasza firma stosuje odpowiednie środki chemiczne o wysokiej wydajności oraz odpowiednich atestach.

Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zapewnimy państwu profesjonalny serwis klimatyzacji w każdym pomieszczeniu – domu, mieszkaniu, restauracji, sklepie czy biurze.

Serwis klimatyzacji Rzeszów / Podkarpacie – tel. 733 744 106

Powrót

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz poznać więcej korzyści z zastosowania naszego rozwiązania oraz dowiedzieć się na jak szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć, pozostaw kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sunector Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności.