Loader

Kiedy w 2013 roku, po kolejnej ciężkiej zimie przyszedł kolejny ogromny rachunek za ogrzewanie, zaczęliśmy dostrzegać w tym poważny problem. Co roku, my wszyscy wydajemy majątki na ogrzewanie i ciepłą wodę, niepotrzebnie. Zdecydowaliśmy, że należy coś z tym zrobić i rozpoczęliśmy pracę nad nowym, lepszym i efektywniejszym rozwiązaniem. Trzy lata później powstała firma Sunector!

Nasza wizja została zauważona i doceniona, dzięki temu udało nam się zdobyć poparcie oraz fundusze na rozwój, między innymi w Programie Operacyjnym Rozwoju Polski Wschodniej.

Innowacyjność

Modułowość

Oszczędność

Obecnie jesteśmy w posiadaniu technologii która pozwoli w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepło dla domu jednorodzinnego. Nasze rozwiązanie świetnie sprawdza się również dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, inwestorów i wielu innych podmiotów, generując im dodatkowe zyski i obniżając koszty.

Co nas wyróżnia na tle obecnie dostępnych rozwiązań? Przede wszystkim innowacyjność, naszego produktu. Stworzyliśmy modułowy, próżniowy kolektor słoneczny który pozwala zagospodarować powierzchnię o wiele wydajniej, efektywniej i taniej niż w przypadku instalacji z obecnie dostępnymi instalacjami solarnymi.

Największa efektywność

Spółdzielnie mieszkaniowe
Zakłady przemysłowe
Instytucje publiczne
Domy jednorodzinne

Nasz zespół

Mariusz Fleszar

Prezes zarządu

Sylwia Fleszar

Wiceprezes zarządu

Seweryn Zajączkowski

Manager ds. zakupów

Rafał Golec

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Norbert Kalandyk

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Klaudiusz Saidło

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Tomasz Jaremko

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Norbert Janiszowski

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Sebastian Brzózka

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Bartosz Bosak

Specjalista ds. Fotowoltaiki i OZE

Bartosz Misiewski

Kierownik Serwisu

Michał Kwiatkowski

Dyrektor Działu Realizacji

Monika Grzywacz

Asystentka Zarządu

Rafał Korczyński

Inżynier ds. Fotowoltaiki


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/sunector/sunector.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-template.php on line 473