Loader
Sunector - modułowe kolektory słoneczne
Świlcza 150E, 36-072 Świlcza biuro@sunector.pl 727 677 104

Kiedy w 2013 roku, po kolejnej ciężkiej zimie przyszedł kolejny ogromny rachunek za ogrzewanie, zaczęliśmy dostrzegać w tym poważny problem. Co roku, my wszyscy wydajemy majątki na ogrzewanie i ciepłą wodę, niepotrzebnie. Zdecydowaliśmy, że należy coś z tym zrobić i rozpoczęliśmy pracę nad nowym, lepszym i efektywniejszym rozwiązaniem. Trzy lata później powstała firma Sunector!

Nasza wizja została zauważona i doceniona, dzięki temu udało nam się zdobyć poparcie oraz fundusze na rozwój, między innymi w Programie Operacyjnym Rozwoju Polski Wschodniej.

Innowacyjność

Modułowość

Oszczędność

Obecnie jesteśmy w posiadaniu technologii która pozwoli w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepło dla domu jednorodzinnego. Nasze rozwiązanie świetnie sprawdza się również dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, inwestorów i wielu innych podmiotów, generując im dodatkowe zyski i obniżając koszty.

Co nas wyróżnia na tle obecnie dostępnych rozwiązań? Przede wszystkim innowacyjność, naszego produktu. Stworzyliśmy modułowy, próżniowy kolektor słoneczny który pozwala zagospodarować powierzchnię o wiele wydajniej, efektywniej i taniej niż w przypadku instalacji z obecnie dostępnymi instalacjami solarnymi.

Największa efektywność

Spółdzielnie mieszkaniowe
Zakłady przemysłowe
Instytucje publiczne
Domy jednorodzinne

Nasz zespół

Mariusz Fleszar

Prezes zarządu

Sylwia Fleszar

Wiceprezes zarządu